יום שלישי, 18 בפברואר 2014

גולסטאר פרק 30 | גולסטאר 2 פרק 30 לצפייה ישירה | גולסטאר פרק 17.02.2014

גולסטאר עונה 2 פרק 30 | גולסטאר 2 פרק 30 בצפייה ישירה | גולסטאר פרק 30 

העונה השנייה של גולסטאר הולכת להיות מרתקת הרבה יותר מהעונה הראשונה . אתם בטח שואלים את עצמיכם למה ?
דעו לכם כי העונה יככב דמות שכולם בארץ מכירים. דמות שהצחיקה את כולם במשך שבועות בטלוויזיה, אם עוד לא ניחשתם מדובר בג'קי מנחם הזוכה הגדול בהאח הגדול עונה 3. נוסף לזאת בגולסטאר עונה 2 תמצאו גם את אלירז שדה גם הוא זוכה מאושר במיליון שקלים בהאח הגדול עונה 2, כמו כן בתכנית ייקח חלק שלומי קוריאט או איך שכל העם מכיר אותו " אבי הטחול" אחד שלא מתעסקים איתו ... דמות נוספת היא צביקה פיק - הזמר המהולל, שבעברו היה שחקן כדורגל דיי מצליח , שיחק בעברו בהפועל יהוד והפועל רמת השרון, ככה שתהיה לנו אפשרות להציץ אם הוא זוכר עוד משהו חח :)  לצד כוכבים אלה ייקחו חלק גם: שימי ריגר, צחי נוי, ארי שמאי, שימי אטיאס, בנאל תבורי ומקס אולארצ'יק וגזרת המאמן תישאר על כנה עם שייע פייגנביים מלך השערים האגדי של הפועל ועוזרו הנאמן יניב מרגוליס.

את הפרקים המלאים של גולסטאר וסיקורים תוכלו לראות באתר זה . אנו מאחלים לכם צפייה מהנה ומצחיקה.
גולסטאר 2 פרק 30 לצפייה ישירה
תקציר הפרק: מאיפה משתין הדג״:
המשחק התשיעי של העונה כבר יוצא לדרך אך לפני זה בן אל וצביקה פיק נוסעים יחד לאולפן הקלטות להקליט את השיר של משחק הגמר שיתקיים בקרוב.
והערב המשחק ייערך מול נבחרת הדג נחש.
המשחק מתחיל וכולם עולים על כר הדשא , לנבחרת גולסטאר צפוי משחק קשה במיוחד מכיוון שהדג נחש הגיעו עם שחקן חיזוק מפתיע וחזק במיוחד - אורי מלמיליאן- שידוע כאגדה אחד מחמשת השחקנים הכי גדולים בתולדות הכדורגל הישראלי.
האם גולסטאר יצליחו לגבור עלייהם ולנצח את המשחק?
האם צביקה פיק יכניס עוד גול?

הצטרפו לקבוצת גולסטאר בפייסבוק ותהיו מעודכנים , לחצו לייק ושתפו !!!!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

share

LinkWithin