יום שבת, 25 בינואר 2014

גולסטאר פרק 17 | גולסטאר 2 פרק 17 לצפייה ישירה | גולסטאר פרק 26.01.2014

גולסטאר עונה 2 פרק 17 | גולסטאר 2 פרק 17 בצפייה ישירה | גולסטאר פרק 17

העונה השנייה של גולסטאר הולכת להיות מרתקת הרבה יותר מהעונה הראשונה . אתם בטח שואלים את עצמיכם למה ?
דעו לכם כי העונה יככב דמות שכולם בארץ מכירים. דמות שהצחיקה את כולם במשך שבועות בטלוויזיה, אם עוד לא ניחשתם מדובר בג'קי מנחם הזוכה הגדול בהאח הגדול עונה 3. נוסף לזאת בגולסטאר עונה 2 תמצאו גם את אלירז שדה גם הוא זוכה מאושר במיליון שקלים בהאח הגדול עונה 2, כמו כן בתכנית ייקח חלק שלומי קוריאט או איך שכל העם מכיר אותו " אבי הטחול" אחד שלא מתעסקים איתו ... דמות נוספת היא צביקה פיק - הזמר המהולל, שבעברו היה שחקן כדורגל דיי מצליח , שיחק בעברו בהפועל יהוד והפועל רמת השרון, ככה שתהיה לנו אפשרות להציץ אם הוא זוכר עוד משהו חח :)  לצד כוכבים אלה ייקחו חלק גם: שימי ריגר, צחי נוי, ארי שמאי, שימי אטיאס, בנאל תבורי ומקס אולארצ'יק וגזרת המאמן תישאר על כנה עם שייע פייגנביים מלך השערים האגדי של הפועל ועוזרו הנאמן יניב מרגוליס.

את הפרקים המלאים של גולסטאר וסיקורים תוכלו לראות באתר זה . אנו מאחלים לכם צפייה מהנה ומצחיקה.
גולסטאר 2 פרק 17 לצפייה ישירה
תקציר הפרק:' פרק 17 לצפייה ישירה : "הדוכס מורוצלב״
שייע ומרגוליס מודיעים לקבוצה שהמשחק הבא של גולסטאר יערך מול נבחרת מכבי האש, שייע שולח את מקס, בן אל ואלירז שדה לרגל אחרי הקבוצה היריבה בתחנת כיבוי האש.
ארי שמאי מתעצבן על שייע על כך שצביקה פיק לא רץ ורק ורק מבקש כדורים, הוא ממציא לצביקה שמות כינוי כמו הדוכס מורוצלב, אך לצביקה זה לא מזיז.
המיתוג של הקבוצה רק עולה והפעם הם מקבלים מרצ׳נדייז ממותג בשחקני גולסטאר דבר שגורם לצחי נוי לפרוץ בבכי.
צפייה מהנה!


הצטרפו לקבוצת גולסטאר בפייסבוק ותהיו מעודכנים , לחצו לייק ושתפו !!!!share

LinkWithin